۱۴۰۲ جمعه ۱۱ فروردين
سومین پیش نشست كنگره در مركز همایشهای بین المللی رازی
سومین پیش نشست کنگره بین المللی اخلاق تولید مثل جهرم در مرکز همایش های رازی تهران برگزار شد.

سومین پیش نشست کنگره بین المللی اخلاق تولید مثل جهرم در مرکز همایش های رازی تهران برگزار شد.

دکتر اطهر راسخ مسئول کميته علمي زنان و مامايي کنگره با اعلام این مطلب گفت: در این نشست یک روزه که با حضور جمعي از اساتید و متخصصان زنان و زایمان و همچنین سایر رشته های مرتبط  برگزار گرديد؛ با پرداختن به موضوعات کنترل جمعیت در شرايط فعلي جامعه ؛ ضرورت تدوین سند جامع اخلاق باروری ایران مورد بررسی قرار گرفت.

این استاد دانشگاه در خصوص برنامه های این پیش نشست اظهار کرد: دکتر صدیقی گیلانی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران بر نقش تاثیرگذار پزشکان در مسائل اخلاقی و فرهنگی در باروری تاکید کرد و ضرورت برگزاری همایش های و دوره های آموزشی مدون برای ارتقای آگاهی پزشکان در این زمینه یادآور شد.

وی افزود: دکتر الحانی متخصص کودکان نیز با اشاره به فلسفه سیاست گذاری در مورد کنترل جمعیت در جهان به نقاط ضعف موجود در این سیاست گذاری اشاره کرد.

دکتر راسخ بیان کرد: در این پیش نشست  دکتر محمدابراهیم پارسانژاد رئیس انجمن باروری و ناباروری ایران، دکتر علی اکبری و دکتر ابراهیمی اساتید زنان و زایمان دانشگاه تهران و دکتر ازهر عضو انجمن نازایی خاورمیانه به بیان نقطه نظرات خود در خصوص کنگره بین المللی اخلاق تولید مثل در جهرم پرداختند. لازم به ذکر است اين کنگره همزمان با سومين همايش ملي اخلاق و شيوه هاي نوين درمان ناباروري ، آذرماه سال 1392 در دانشگاه علوم پزشکي جهرم برگزار خواهد شد.تاریخ:
1392/06/24
تعداد بازدید:
574
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal