معاونت تحقیقات و فناوری

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جهرم

  • 1402/11/02 - 10:21
  • - تعداد بازدید: 92
  • - تعداد بازدیدکننده: 81
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /Z9D
دانشگاه علوم پزشکی جهرم در جشنواره رازی خوش درخشید

کمیته تحقیقات و فناوری دانشجویی و مرکز توسعه تحقیقات بالینی در جشنواره رازی خوش درخشیدند.

دانشگاه علوم پزشکی جهرم در بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی با کسب ۲ عنوان برگزیده، در این جشنواره درخشید و نشان داد که در زمینه پژوهش و فناوری مسیر خوبی را در پیش گرفته است.

دانشگاه علوم پزشکی جهرم در جشنواره رازی خوش درخشید
به گزارش وبدا جهرم، دکتر امیر عبدلی، معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه گفت: با اعلام دبیر هیئت اجرائی بیست و نهمین جشنواره تحقیقات و فناوری علوم پزشکی رازی به دانشگاه، واحد توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان پیمانیه و کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه، در این جشنواره که در واقع معتبرترین جشنواره پژوهشی در زمینه علوم پزشکی در ایران است، به عنوان برگزیده معرفی شدند.
 
وی بیان کرد: واحد توسعه تحقیقات بالینی بیمارستان پیمانیه که مدیریت آن را آقای نوید کلانی بر عهده دارد، ۴ سال پیاپی است که موفق شده، مقام اول را در ارزیابی عملکرد در بین دانشگاههای تیپ ۳ به دست آورد. 
 
دکتر عبدلی افزود: همکاری اساتید بالینی در انجام طرح های تحقیقاتی و مقالات، عامل مهمی است که باعث موفقیت این واحد شده است.
 
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه درباره کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه نیز گفت: این کمیته با تلاش های دکتر حسین کارگر به رئیس کمیته و دانشجویان عزیز امسال توانست مقام اول در ارزیابی عملکرد در بین تمام دانشگاههای کشور را به دست آورد. همچنین در سال گذشته کمیته تحقیقات دانشجویی به عنوان فوکال پوینت قطب ۵ پزشکی، انتخاب شد. 
 
وی ادامه داد: پرورش دانشجو در حوزه های مختلف پژوهشی از جمله، ایده پردازی، نگارش مقالات، همکاری با اساتید، ثبت اختراعات و برگزاری کارگاههای پژوهشی، باعث شده تا این کمیته به این موفقیت ها دست پیدا کند.
 
 وی خاطر نشان کرد: برگزیده شدن در جشنواره رازی همچنین نشان می دهد این کمیته از استعداد و پتانسیل بسیار خوبی برخوردار است و مسیر بسیار درستی را در پیش گرفته و این موفقیت ها می تواند همچنان ادامه داشته باشد.   
 
جشنواره رازی معتبرترین جشنواره در زمینه تحقیقات علوم پزشکی در ایران است که هر ساله توسط وزارت بهداشت برگزار می‌شود. این جشنواره در بخش‌های مختلف از جمله طرح‌های تحقیقاتی، مقالات علمی، پایان‌نامه‌های دکتری و کارشناسی ارشد، و کتاب‌های علمی پژوهشی برگزار می‌شود.
 
  • گروه خبری : اطلاعیه,اخبارمعاونت,رویداد
  • کد خبر : 1320
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

دانشگاه علوم پزشکی جهرم در جشنواره رازی خوش درخشید